Şanlıurfa Aksa Gaz Fatura Sorunumu Çözmeli!

Zehra Zehra21 Mayıs 2019 19:16

Şanlıurfa Maşuk konutlarında oturuyorum. Doğalgaz faturam 530 lira falan geldi bunun üzerine şikayette bulunduk. Doğalgaz saatinin yanlış okutulduğunu ve düzelene kadar fatura ödememiz gerektiğini söylediler. Bir ay iki ay derken 3 ay geçti ve hala doğalgaz faturasını bize ödetmediler. Velhasıl bugün gittiğimizde 4 aylık doğalgazı her türlü ödememiz gerektiğini üstüne bir de gecikme bedeliyle birlikte yatırmamız gerektiğini söylediler. Gecikme bedeli 230 lira. Diğer 4 ayın faturasıyla toplu olarak 2 bin küsur para! Gerekenlerin yapılmasını istiyorum. Bizi yönlendiren adamdan ve bu duruma düşüren herkesten şikayetçiyim. Adresim: Seyrantepe Mahallesi 8. Sokak Maşuk TOKİ Konutları **** Blok Daire No**** Şanlıurfa/Karaköprü

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Zehra 25 Mayıs 2019 12:07

Selam aleyküm. Ben Şanlıurfa Karaköprü maşuk konutlarında oturuyorum. Doğal gazın Birbiriyle alakalı olmayan faturalarını ödüyorum. Şikayetim üzerine kontrole geldiler ve saatin bozuk olduğunu söylediler. Bizi yönlendiren adam sürekli başından savuşturmak için ödemeyin bekleyin yapılsın diyor, saçma sapan şeyler söylüyor. Neyse dinlendik yapılana kadar ödemedik tabi bu arada yeni faturalar da geliyor derken 3 ay geçti. Tekrar gittik Bizim bölgeyle sorumlu olanın yanına bu kez de paşa paşa ödememiz gerektiğini belirtti. Üstelik geciktirme faiziyle birlikte. Şu an hem uçuk faturalarımı ödemem gerekiyormuş hem de 360 TL gecikme bedeli! Tüketici Hakları'na sahip çıkın, bir yardım lütfen!

profile-icon Zehra 20 Mayıs 2019 16:10

Şanlıurfa Maşuk konutlarında oturuyorum. Oturmasam daha iyiydi. Doğalgaz faturalarımın hepsi birbiriyle bağımsız ve uçuk miktarlar! Şikayet edip kontrol ettiklerinde arıza olduğu tespit edildi ama yine de bu faturaları ödemem gerekiyormuş! Hem arızalı olduğu tespit edildi hem de faturaları ödeyeceğim?! Üstelik gecikme bedeliyle. Gerekli her yere müracaat edip şikayette bulunacağım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler