23 Mayıs 2013

Akropol Termal İstenmeyen Telefon Reklamları!

Akropol Termal sanırım bir Çağrı merkezini reklam için kiralamış. Bugün içinde 2 kez arandım. 1. Aramada hiçbir şekilde numaramı vermediğimi ve izinsiz reklam yapmalarının suç olduğunu söyledim ve numaramla beraber tüm bilgilerimin silinmesini istedim.

2 saat sonra tekrar arandım ve gene aynı şekilde benim iznim olmadan arayıp reklam yapmalarının yasal olmadığını söylediğimde bu sefer başka bir taktikle yanıltmaya çalıştılar.

"Numaranızı Termal otelimizi ziyaret eden tanıdıklarınızın sizi bize tavsiye ederek verdiler" şeklinde bir cevap aldım. Kimin numaramı verdiğini soruma cevap verilmedi. Tanıdığım benim numaramı verse de benim iznim yok. Beni arayan numaralar: 05495307031 ***05495307036.

Aşkın 1.570 Okunma

Cevaplar

  • Akropol Termal Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sayın Aşkın Bey, Öncelikle yaptığınız bildirimden dolayı duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili departmanlara yönlendirilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır. Şikayetinizi en kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Akropol Termal Mega Kent’e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Akropol Termal Mega Kent Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön