19 Nisan 2013 #1751643

Akortek Bilişim Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

12.02.2013 fatura tarihli 3 adet tablet aldım. Tabletlerde gördüğüm sıkıntıları e-posta yoluyla Akortek firmasının teknik birime aktardım, çünkü firma müşteri destek hattına cevap vermemekte, müşterileri mail yoluyla iletişime yönlendirmektedir. Buda çözüm sürecini uzatıp, sağlıklı bir sonuca ulaşmaya engel oluyor. 12.02.13 tarihinde aldığım ürünler 12.04.13 tarihinde yani 2 ayda üçüncü kez servise gidecek. Bu süre de İzmir İstanbul arası gidip gelmesinden eskidi tabletler. E-postaların yazışmalarını gün aşırı yapıyorlar, galiba ben sorunu çözene kadar garantisi bitecek. İletişime yazdıkları telefon numarası hiç bir işe yaramıyor tüketici için.

Ahmet 408 Okunma

Cevaplar

  • Akortek Bilişim Temsilcisi26 Aralık 2013

    Değerli müşterimiz; Öncelikle ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet var üyeliğimiz aktive olmuştur. Sorununuz devam ediyor ise tarafımızla [email protected] mail kanalımızdan veya 0850 207 10 36 call center numaramızı arayarak irtibata geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz. Akortek Müşteri Hizmetleri

  • Ahmet20 Nisan 2013

    12. 02. 2013 fatura tarihli 3 adet tablet aldım.Gördüğüm sıkıntıları mail yoluyla AKORTEK firmasının teknik birime aktardım ve servis ihtiyacı olduğunu söyleyerek firma geri istedi, fakat aldığım tarihten bu yana sorun hiç düzelmedi aksine yeni yeni sorunlar çıkmaya başladı. Her gün çalışmayan,arızalı ürünleri iade almaları için mücadele veriyorum ama sanki ürünlerin arızasının benden kaynaklandığını kasteden telaffuzlarla karşılaşıyorum. Firmanın kendi ürününü sahiplenmesi gerekiyor. Arızalar düzelmeyecekse bunu da sahiplenip geri almaları gerekmez mi? Birde bu kadar yıprattıkları müşteriye kargoyu siz karşılayacaksınız denilmesinin hiç etik olmadığını düşünüyorum. Hiç memnun kalmadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön