19 Eylül 2013

Akortek Bilişim Tabletimi Kusurlu Teslim Etti!

Akortek Bilişim'den 1 tanesi anneme, 2 tanesi kızlarıma olmak üzere toplam 3 adet Dark R1020 aldım. Kablosuz erişimi ve sesi kapatıp ekran aydınlatmasını yarıya kadar kısmama rağmen cihazların şarjları 1. 5 saatten daha uzun gitmiyordu.

3 adet cihazı orijinal kutularına, kutuları da kağıt ve süngerlerle desteklenmiş bir koli içerisine koyup teknik servise gönderdim. 3 hafta sonra geri kargolanan ve bataryalarının değiştirildiği iddia edilen cihazların durumu içler acısı. Ekran üzerindeki koruyucu cam alüminyum gövdeden çıkmış yerine geçmiyor. Teknik servis ne telefona ne de e-mail'e yanıt vermiyor. Yasal yola başvuracağım, tazminat da talep edeceğim.

Alp 683 Okunma

Cevaplar

  • Dark Temsilcisi26 Aralık 2013

    Değerli müşterimiz; Öncelikle ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet var üyeliğimiz aktive olmuştur. Sorununuz devam ediyor ise tarafımızla [email protected] mail kanalımızdan veya 0850 207 10 36 call center numaramızı arayarak irtibata geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz. Akortek Müşteri Hizmetleri

  • Alp 01 Ekim 2013

    Arkasında ordu gibi mağdur son kullanıcılar bırakarak emin adımlarla ilerleyen Akortek 'e DUR demek için tüm yasal yolları denemeye yemin ettim. Bundan sonra yakın çevremde bulunan veya tanıdığım insanların Akortek tarafından ithal edilen veya Dark markasını taşıyan bir ürün satın alması mümkün değil. Ulaşabildiğim her insana firmanın umursamazlığını ve düşük hizmet kalitesini aktaracağım. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde görev yapan piyasa denetim ve gözetleme bakanlığına da şikayet dilekçemi faksladım. Bir denetime girsinler bakalım bu kadar şikayeti nasıl açıklayacaklarını doğrusu çok merak ediyorum. Birkaç sürpriz girişimim daha oldu ama dediğim gibi onlar sürpriz...

  • Alp 23 Eylül 2013

    Yüksek teknoloji ürünü elektronik cihaz ithal edip de teknik servisine dahi ulaşılamayan bir firmanın TC sınırları içerisinde varolmasına kimler ve nasıl izin vermiş ve vermekte anlayabilmiş değilim !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön