Kenan Ş. Teşekkür Mesajı

Akortek firması, tereddüt etmeden yenisini yolladı, değişim süreci boyunca yaptığım tüm yazışmalara mutlaka cevap yollandı, ilgileri için teşekkür ederim.

Akortek Bilişim Tabletim Her İki Günde Bir Kurtarma Modunda Açılıyor

Kenan Ş. |

Firmanın sitelerinden indirmemi sağladıkları yazılım ve firmware ile yüklendikten sonra yukarıda başlığını attığım sorun gideriliyor ama tablet en fazla iki gün kullanılabiliyor. Üçüncü gün Phoenix Suit adındaki arayüz ile kurulan Dark A9745 adlı firmware tabletin fabrika ayarlarına dönmesini sağlıyor.

İki günde bir tablet firmware'i atmaktan bıktım. Tableti geri almaktan firma kaçıyor. Politikaları müşteriyi bir şekilde 2 sene oyalayıp müşteriye donanım uyumsuzlukları da içeren tableti yamamaktan ibaret. Çünkü artık telefonlara da cevap vermeyip oyalıyorlar. 4,5 yaşındaki kızıma almıştım. Sürekli donan takılan tableti yüzünden yakında sinir hastası olacak.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  13:38

  Sayın müşterimiz tarafınıza ulaşamamaktayız 0850 207 10 36 numaralı telefondan veya info@akortek.com aracılıgı ile tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Akortek Müşteri Hizmetleri

 • Kenan Ş.
  17 Temmuz
  19:53

  Gönderdiğiniz ikinci ürün de ayıplı, o yüzden daha önce de belirttiğim gibi bütün yasal haklarımı arayacağım. Bu gün sitenizde 'Ürün İade Bildirimi' ve diğer 'Müşteri Destek' linklerinden size durumu yazarak anlatmaya çalıştım. Linkler hata veriyor. Linkleri kasıtlı olarak mı bloke ediyorsunuz?

 • Kenan Ş.
  04 Şubat
  17:35

  Akortek firması, tereddüt etmeden yenisini yolladı, değişim süreci boyunca yaptığım tüm yazışmalara mutlaka cevap yollandı, ilgileri için teşekkür ederim.

 • 27 Ocak
  14:55

  Müşterimiz ile irtibata geçilip bilgi verilmiştir.

  Teşekkür ederiz.
  Akortek Müşteri Hizmetleri.