Aknet Akademi Adı Altında Yapılan Oyun!

Serkan Serkan24 Eylül 20:03

Instagram'da gördüğüm eğitim için bilgi almak üzere yazıştığım firma için tarafıma dönüş yaptılar.

Firma danışmanı olan H***T***  ile telefonda değerlendirme yapmamak amacıyla yazılı doküman talep ettim. Kendisi, kayıt yaparak tüm bilgilendirme ve örnek eğitimi görebileceğimi söyleyerek, çok hızlı! Bir kayıt ve bilgilendirmeyle kaydımı aldı.

Bu kaydın tarafımı maddi bir sözleşme altına aldığını düşünmeden talep ettiği bilgileri kendisine verdim.

"Şimdilik biz ön kaydınızı yapalım, ödeme için bir tarih belirleyelim denildi. Fakat konuşma esnasında "Kaydın açılması için Telefonunuza bir SMS yolladık, kayıt için bize söyleyin" denildi.

Daha sonra telefonu kapattığımda gelen SMS'te #Aknet Akdeniz eğitim kurumuna açılmak üzere kesin kayıt onay kodunuz oluşturuldu bilgisi geldi. Ardından bu kodu ilettiğiniz takdirde işleminiz tamamlanıp, iptal işlemi yapılmayacaktır bilgisi geldi.

 

Sisteme girdiğimde eğitimin düşündüğüm eğitimleri içermediğini gördüm. İptal için kendileriyle görüştüm, fakat beni icraya vermekle tehdit ettiler ve iptalin söz konusu olmadığını söylediler.

Bu tip bir ürünün satın almasının, bu kadar karmaşık bir dönemde; 5 dakikalık bir görüşme neticesinde sözleşmeyle sonuçlanmasına anlam veremiyor, bu firmayı kınıyorum.

Onay vermediğim, imzalamadığım ve kullanmayacağım bir ürüne herhangi bir ödeme yapmak istemeyen bir mağdur olarak; milleti bu şekilde yanıltarak, bilgilerini alan ve vazgeçme hakkı tanımayan bu kurumdan şikayetçiyim.

Gereğini yapılarak, cezalandırılmalarını talep ediyorum.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Cansu 2 hafta önce  

    Bende aynı sorunu yaşıyorum nasıl bir yol izlediniz tavsiyeniz nedir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler