13 Eylül 2013 #2009960

Akmis Seyahat Yanlış Bilet Kesimi!

12. 09. 2013 PC199 Elazığ-İstanbul uçuşunu yapan annem ve kuzenim 22. 00de Akmis Seyahat İstanbul-İzmit seferine bilet almak için gittiğinde 100 TL verip "bir bayan bir çocuk" demesine rağmen kendisine bir bilet kesilmiştir. 22. 00 otobüsüne bindiğinde çocuğun bileti olmadığı gerekçesi ile otobüsten indirilerek 23. 00 otobüsüne binmeye zorlanarak 1 saat havaalanında mahsur kalınmıştır. Kendisinin belirtmesine rağmen havaalanında Akmis seyahat görevlisinin bir bilet kesmesi sonucu bu mağduriyeti yaşamış bulunmaktayız.


Bu konuda yaşadığımız mağduriyet sizin "Pegasus Havayoları" markanızı son derece ciddi anlamda zedelemektedir. Bu bağlamda yaşanan mağduriyet sonucu gerekenin yapılmasını istemekteyim.

Özgür 2.621 Okunma

Cevaplar

  • Akmis Seyahat Temsilcisi18 Ekim 2013

    Sayın Misafirimiz;öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Konu hakkında gerekli incelemelerin sağlanabilmesi için ilgili departmanımız ile irtibata geçilmiş olduğunu bildirmek isteriz. En kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Akmis Seyahat

  • Özgür17 Eylül 2013

    Firma şikayet ile ilgili herhangi bir geri dönüşte bulunmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön