03 Şubat 2014

Akmis Seyahat Personelinin Davranışı!

03.02.2014 günü Pegasus'un Antalya - S.Gökçen seferinin gecikmesiyle 00:30'da havalimanında olduk. Akmis Seyahat İzmit servisinin arkasına, bagaj vermek için geçtik. Sonradan isminin Ö*** olduğunu öğrendiğimiz (01:30 İzmit servisinde görevli bıyıklı birisiydi) personele emin olmak için İzmit aracı olup olmadığını sorduğumuzda parmağıyla bagajı işaret etti.


Verdiği tek yanıt buydu. Elimdeki bagajımı yere indirdim ve görevli olup olmadığını sordum. Asabi bir biçimde görevli olduğunu söyledi. Bagajı kendisinin yerleştirmesi gerektiğini, zira olumsuz bir durumda bagajı yerleştirmiş olmanın sorumluluğunu almak istemediğimi söyledim. Görevli personel yine asabi biçimde "kendin yerleştir bagajını, belim ağrıyor" dedi.

Salih 4.504 Okunma

Cevaplar

  • Salih'in Teşekkür Mesajı03 Şubat 2014

    Şikayetimi dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Arayan hanımefendinin ilgisi ve firma adına özür dilemesi gerçekten çok önemliydi. Ciddi bir firmaya da bu yakışırdı. Kolay gelsin.

  • Akmis Seyahat Temsilcisi03 Şubat 2014

    SAYIN MİSAFİRİMİZ;İLETMİŞ OLDUĞUNUZ BİLDİRİM FİRMAMIZA ULAŞMIŞTIR.ÖNCELİKLİ OLARAK YAŞAMIŞ OLDUĞUNUZ OLUMSUZTAN DOLAYI FİRMA OLARAK ÇOK ÜZGÜN OLDUĞUMUZU BELİRTMEK İSTERİZ.SİZLERE DAHA İYİ VE KALİTELİ HİZMET VEREBİLMEK ADINA BU DURUMU BİZLERE YANSITTIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.İLGİLİ BİRİMDEKİ ARKADAŞIMIZIN SAVUNMASI ALINIP GEREKLİ UYARILAR YAPILACAKTIR.İLGİNİZ VE ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞKEKKÜR EDER,SAYGILARIMIZI SUNARIZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön