12 Aralık 2018
#11283359

Akmercan Doğalgaz Muğla'da Akmercan Sıkıntısı!

Evin iç hattını döşeyen mühendislik firması tarafından 11.09.2018 tarihinde doğalgaz gaz açılımı için Akmercan Genel Merkeze başvurulmuş. Yapılan başvurusu sonucunda 10.12.2018 tarihinde Akmercan Muğla görevlileri evimize teşrif etmişlerdir. Saat 17:00'a randevu vermişler dedikleri saatten önce gelmişler sağ olsunlar. İşten çıkıp eve geldiğimde eşim sevinçle gazımız açıldı dedi. Bende mutlulukla ocağa koştum kontrol etmek için.


Apartmanın dışından gaz kaçağı olup olmadığına dair kontrol ediliyormuş. Ne eşime ne de bana herhangi bir uyarı ve bilgi verilmedi. Ben ocağı açınca haliyle gaz kaçağı olmuş gibi gözüktü. Evimize gelen mühendisler gaz kaçağını tespit etmeye çalışırken tamamen iyi niyet göstergesi olarak ocağı açtığımın bilgisini verdim. Akmercan Muğla müdürü olduğunu söyleyen S** Bey bir çocuk gibi vay efendim dört yıldır bu işi yapıyormuş böyle bir şey görmemiş. Böyle rezalet olmazmış Vs... Vs... Diyerek apartmanda yer alan diğer 3 dairenin gazını açtı. Lakin benim evimin gazını açmadı tekrardan randevu alın 10 15 gün sonra geliriz dedi.


Tekrardan test yapan kişiler müdürüm kaçak yok tekrardan baktık deseler de s--- bey çocuk gibi küserek gitti. S---bey 4 yıldır ilk defa bunu yaşıyorsa inanın bende ömrümde ilk defa böyle bir şey gördüm. S** Bey bu eve babasının hayrı için gelmemiştir! 600+400 liralık abonelik parası ödemiş olduğum daireme gaz açımı için gelmiştir.


Bu iş onun görevi olduğu için gelmiştir. Madem gazın tarafımdan açılmaması bu kadar önemliyse kendileri ya da astlarına bilgi verip zahmet edip dairemize birini gönderip bizi uyarsalardı. Emin olun biri uyarsaydı sevinçli de olsak gazı açmaz sabır ederdik!


Yaşanan bu saçma sapan mağduriyetin giderilmesini istiyorum. Neredeyse Ocak ayına geldik biz bu gazı ne zaman kullanacağız acaba sözde 10 gün içinde randevu verilecek denildi 11.09.2018 tarihinden beri bekliyoruz Akmercan doğal Gaz'ın müşteri memnuniyeti bu kadar sanırım?

İ.serhat İ.serhat 1.445 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları