4 g
#12427743

Akman Hotel Hizmeti Oldukça Kalitesiz

Larissa Akman Çamyuva Hotel Çanyuva/Kemer/Antalya hakkında şikayet. Otele giriş yaptığımız günden itibaren karşılaştığımız hizmet oldukça kalitesiz çalışanların ve otel yöneticilerinin misafirlerine sunduğu konaklama ortamı sağlıksız, kalitesiz ve özensiz bir durumda. Konaklamada her şey dahil seçeneğini kullanmamıza rağmen gün içerisinde çıkan hiçbir yiyeceğin hijyeni hususunda hiçbir özen olmadığını bizzat yaşadık.


Bir gün önce çıkan menüdeki yiyecekler bir sonraki gün farklı bir yemek olarak sunulmaktadır. Özellikle taze tüketilmesi gereken süt ve süt ürünlerinin (peynir, süt ve yoğurt benzeri) günlerce değişmeden tekrar tekrar servis edildiğine şahit olduk. Öte yandan bekletilerek tüketilmemesi gereken et ve et ürünlerinin de bu biçimde servis edildiğine şahit olduk. Çıkan yemeklerden mecburen tatmak zorunda kaldığımız her öğünün sonrasında sindirim sisteminde sorunlar yaşadık.


Bunların yanı sıra otel odalarının hijyeni hususunda da yaşadığımız sorunlar şöyledir; oda çarşafları koku ve insan kılı barındırmaktadır. Odaya ait banyo ve tuvalet temizliği mevcut el ve vücut havluları ile yapılmaktadır (bunu yapılırken şahit olduk) odamıza ait duvarların neredeyse tamamında örümcek ağları bulunmakta konaklarken huzursuz bir ortamda bulunmak zorunda kaldık.

Kıvanç Kıvanç 217 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları