22 Ağustos 2015

Aklandia Termal Resort Olmayan Rcı Sisteminde Yabancı Dil Okulunun Pazarlanması ve Satılması.

Aklandia Termal Resort şirketi. Bana ücretinin yarısını ödediğim de Rcı sisteminde olmayan İngiltere 9 hafta uçak bileti, konaklama, hızlandırılmış dil kursu 900 Euro olan devre tatil sattı. Devre tatilin yarı ücreti 6500 TL'dediğimde; Sonra pardon dediler.

Rcı sisteminde böyle dil okulu yokmuş dediler. Karşılıklı fesih name düzenlediler. 400 TL para kestiler. Önce 90 günde geri veririz dediler. Sonra kavga gürültü 40 günde geri öderiz dediler. 40 gün geçti paramı geri ödemiyorlar.

Şirket de yetkili muhatap olacağımız kişilere ulaşamıyoruz. Pazartesine kadar param ödenmezse tüketici mahkemesine başvurup şirket pazarlamacıları hakkında ayıplı mal satmalarından ötürü dava açacağım.

Ercüment 5.145 Okunma

Cevaplar

  • Ercüment29 Ağustos 2015

    Aklandia Bodrum Resort şirketi rcı (Uluslararası devre tatil değişim sistemi) içerisinde olmayan (rcı Türkiye operasyon koordinatörlüğünden yazısı var.) ayıplı devre tatili tarafıma sattı. hem de yatırdığım paradan kesinti yaparak ve 40 günde paranı geri iade ederiz diye fesihname imzalayarak. Uzun süre paramın ödenmesi konusunda mücadeleden sonra (şikayetimvar'ın büyük yardımları ile) 28.08.2015 Cuma günü tam 51 gün sonra paramın bir kısmı yatırıldı. Geri kalan paramın yatırılmasını bekliyorum.

  • Ercüment25 Ağustos 2015

    Şirket Muhasebe yetkilisi bu sabah beni aradı. Paranın bir kısmı bu hafta Cuma gününe kadar ödeneceğini. (İnşallah...) Geri kalan yarısı Eylül ayında ödeneceğini söyledi. (Eylülün başı mı.? Sonu mu.? Allah bilir...).

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön