27 Ağustos 2013

Akl Lpg Yetkili Servis Garanti Kapsamındaki Üründen Ücret Alıyor!

Aracıma Akl LPG taktırdıktan 10 ay sonra arıza meydana geldi. Montaj hatası ve kirli gaz dedi yetkili servis. Takan bayi iflas ettiğinden montaj hatası ücretli olarak (100 TL'ye ) giderildi. Pis gazdan dolayı 50 TL'lik filtre takıldı tabi belgesiz olarak, itiraz edince merkez AKL'den de bir bayan müşteri olarak fırçayı yedim.

3 ay sonra tekrar aynı arıza oluştu, bu sefer de yine kirli gazdan sensörler bozulmuş, 250 TL talep edildi yine garanti dışı bırakıldı. İtiraz edince parça merkeze gönderilip Bursa'daki yetkili servis tarafından keyfi ve kaba tavırlarla baş etmek zorunda kalarak garanti dahilinde arıza giderildi. Durumu merkez AKL'ye'e maille bildirdim.

Seniye 4.792 Okunma

Cevaplar

  • Seniye31 Ağustos 2013

    Sitenizde aynı firmayla ilgili bir şikayet de aylardır cevap bekliyor. Firma bana da bir yanıt vermedi. Sanırım sorunumun çözümü için AKL üreticilerine kadar uzanmam gerekecek. Firma oldukça duyarsız, bunu telefonla ulaşmaya çalıştığımda da fark etmiştim. Elimden geldiği kadar sorunun çözülmesi için (tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum) çaba gösterip, tüketicileri de bu firma konusunda uyarmaya çalışacağım. Garantimin dolmasına daha bir yıl var, fakat ben artık o şahıslara güvenip bir işlem yaptıramam. Bu konuda ne yapacağımı da bilmiyorum açıkçası!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön