01 Nisan 2013

Akitf İleti Adres Tam ve Doğru Olduğu Halde Yetersiz!

Bonus kart başvurusuna bulunduktan sonra aktif ileti ile gelen gönderim adres yetersiz diye iade edilmiş. halbuki adresim tam ve doğru. gelen gönderiler hep bu adrese geliyor ve ulaşıyor. ben anlamıyorum adrese gitmeden mi karar veriyorsunuz adresin yetersiz olduğunu? kart şimdi nerde onuda bilmiyorum, bankaya iade mi edildi? sizin elinizdemi bir fikrim yok, telefonlarınızda yok konuşacağım? . Sonradan ev adresime gelmesi için yönlendirdim, gönderi durumu: iade diyor. Nolcak şimdi peki? Karma karışık işler. .

Emre 69 Okunma

Cevaplar

  • Emre13 Nisan 2013

    banka ile görüşme yaptım, onlar aradı beni kartım iade olunca. sizin firma olarak adreslere gitmeden gönderileri iletememe gibi bir yönünüz olduğu için en sonunda banka bana: "madem kurye firması istediğiniz adreslere gönderinizi iletemiyor, ozaman size en yakın banka şubemize kartınızı yönledirelim" dediler. bende tamam dedim. gel gör ki, sitenizden gönderimi gene sorguladığımda bu sefer gönderi durumunda "iade-alıcı adreste tanınmıyor" gibi saçma bir şey yazıyor. Yani siz bana en yakın olan banka şubesine kartımı götürdünüz, bankadakiler de biz öle birini tanımıyoruz mu dediler? Artık sıkıldım ben bu işten. saygılar :)

  • Emre06 Nisan 2013

    bende onu diyorum beyfendi. adresim yetersiz ve ekisk değil. 100lerce gönderi alıyorum kargo alıyorum belirttiğim adresten. bence sizin hizmetiniz eksik ve yetersiz.

  • Aktif İleti Temsilcisi01 Nisan 2013

    SN.ÇEKİÇ Gönderiniz adres bilgilerinizde ki eksiklik nedeni ile teslim edilememiştir.Bankanız ile görüşme yaparak güncel adresinizin talimat olarak iletilmesini rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön