26 Şubat 2013

Akit Pazar Hasarlı Telefon Sattı!

Akit Pazardan yaklaşık 1 yıl önce Akit gazetesinin logo kısmının yanında gördüğüm ilan üzerine 207 lira peşin karşılığı Flying marka bir cep telefonu aldım. Kutuyu açtığımda arka kapağın oturmadığını, müzik çaların müzik değişimini yapmadığını, menü dilinin yarı İngilizce yarı Türkçe olduğunu, resim kalitesinin çok kötü olduğunu gördüm.

Bir süre sonrada anteni koptu, şarj almamaya başladı ve son olarakta orjinal Iphone şarj aleti almama rağmen cihaz bir türlü çalışmadı. Garantiye gönderdim. Bugün itibariyle aradan 50 gün geçmesine ve kendilerini 3 kez, ilişkili olduğu Akit gazetesini 1 kez telefon 1 kez de mail yoluyla bilgilendirmeme rağmen bana dönüş yapmıyorlar ve yasayı/hukuku hiçe sayıyorlar.

Mustafa 435 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa20 Temmuz 2013

    Dini duyguları suistimal ederek insanları kazıklamayı amaçlayan, Çin'den ucuza mal ettiği çakma telefonları üzerine Samsung logosu yapıştırarak piyasadaki fiyatının çok altında satarak fahiş kar oranları elde eden, ama malı sattıktan sonra hiçbir talebinize cevap vermeyip, bir de üstüne üstlük kabalaşıp vandallaşan bir site.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön