27 Nisan 2013 #1766403

Akınsoft Web Sitemizi Sildiler İlgilenilmiyor!

Akınsoft web hizmetlerinde barındırdığımız web sitemizi, sitede virüs var diyerek tamamen silmiştir. Böyle bir durum için ücretini ödeyerek yaptırmış olduğum kurumsal web sitemizin hepsini silmenin mantığı nedir. Sadece ilgili dosya silinemez miydi.


Konu ile ilgili 1 haftadır mail yoluyla yazışmakta idik. Son gönderdiğim iki mail Akınsofta iletilemedi. İletilememesinin sebebi "mailim engellenen gönderenler" listesine eklenmiş.

Mustafa 631 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa30 Temmuz 2013

    Tamamen html kodlarından oluşan ve herhangi bir form içermeyen, senelerdir ftp baglantısı yapılmayan, güncellenilmeyen bir sitede aniden virüs bulunması sizin probleminizdir siz bulaştırmış olabilirsiniz ancak. Şu an sitemizi güncelledik ve sisteminiz sürekli fanriutp.php keqwv.php gibi onlarca php dosyası oluşturuyor kendiliğinden. Buraya yazmış olduğum şikayetime aylar sonra cevap vermeniz iletişime ne kadar önem verdiğinizi göstermektedir.

  • Akınsoft Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Müşterimizin Web sitesine virüs bulaşmıştır. İşbu durumda müşterimiz defalarca bilgilendirilmiş, ilgili verileri yedeklemesi ve sistemi temizlenmesi istenmiştir. Müşterimizin zamanında gereken faaliyetleri yapmaması ve ticari bilgilerinin tehdit altında olması sebebiyle, ilgili müşterimizin virüslü verileri tarafımızca önce yedeklenip sonra temizlenmiştir. Tüm bu işlemler ücretsiz bir şekilde yerine getirilmiş olup müşterimizden ücret alınmamıştır. Ayrıca belirtmek gerekir ki, teknik olarak sadece ilgili dosyanın silinmesi müşterimizin sorununu çözmemektedir. Bu sebeple tüm verilerin silinmesi zaruret halidir ki zaten yedekleri alınmıştır. Müşterimizin iletişim adresi hiçbir vakit engellenenler listesine alınmamıştır. Müşterilerimizle iletişimde olmak bizim için önemlidir. Daha fazla bilgi, istek, öneri ve görüşlerinizi www.akinsoft.com.tr adresindeki haklı kullanıcı platformundan yazarak veya 444 40 80 numaralı çağrı merkezimizi arayarak alabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön