20 Şubat 2013

Akınsoft Hizmet Yetersiz!

Biz Ritma CRM90, TilaSoft ve Mega yazılımları kullanan bir firmayız. Hepsini kaldırıp atalım tek bir ERP üzerinden devam edelim dedik. Devamlı güncelleme çıkartıyorlar (girin bakın akinsoft. com. tr den ERP sayfasına) devamlı ayarlar değişiyor.

Raporlama sistemi farklı, her bilgisayara ayrı ayrı rapor gerekiyor. Benim tasarımım raporlar yok yere silinmiş. Bayisi bile yetersiz ve ilgisiz çünkü adamlar diğer müşterilere eğitim ve destek vermekten onlarda bıkmış.

Ercan 640 Okunma

Cevaplar

  • Ercan30 Temmuz 2013

    Satarken yağlayıp ballıyorlarda destek SIFIR .... hatta eksi...

  • Ercan30 Temmuz 2013

    Hiçbir sorun giderilmemiştir. İade etmek istedik adam 15 gün süre geçmiş diyor sanki 15 günde bütün stoklar girilmiş herşey çalşır vaziyette ya. TL, USD, EUR 3 tane farklı diyat var dedik bize yanlış bölüme işlettiler fiyatları sonra tuttuk hepsini tekrar girdik. Ülke bazlı personel cari görme yetikisi olsun dedik yaparız dediler aldık talep ettik para istediler. Almayın Mübarek Ramazan ayındayız biz hiç memnun değiliz. Neyi gidermişler onuda anlamadık ???? Zaten 2 aydır kullanmıyoruz herkes bıktı emeklerimiz helal olmasın ...

  • Akınsoft Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Müşterimizin sorunları giderilmiştir. Daha fazla bilgi, istek, öneri ve görüşlerinizi www.akinsoft.com.tr adresindeki haklı kullanıcı platformundan yazarak veya 444 40 80 numaralı çağrı merkezimizi arayarak alabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön