28 Ocak 2014

Akınsoft Sorunumu Gidermedi

Daha önceki şikayetime karşılık olarak Akınsoft firması bana Akınsoft’un faaliyet konusuna Akinsoft.com.tr adresinden bakabilirsiniz. İlettiğiniz şikayetin firma faaliyet konusu ile
bağlantısı yoktur şeklinde cevap yazmış.

Ben bilgisayarımı hangi firmaya tamir için verdiğimi iyi biliyorum. Bayilerinizin ne iş yaptığını bilmiyorsanız yada gizlemeye çalışıyorsanız bu sizin kusurunuz. Bu arada Eskişehir Destek bilgisayarıda aramışsınız durumla ilgili, haberim var demek ki ortada müşteriyi yanıltmaya yönelik bir durum var.

Fatih 731 Okunma

Cevaplar

  • Akınsoft Temsilcisi12 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, daha önce de sizinle paylaştığımız gibi işimiz yazılım. Sizin şikayetiniz ise donanım konusunda. Aradaki farkı görüp ilgili donanım firmasına durumu iletmeniz işlemlerinize hız katacaktır. Saygılar

  • Fatih 04 Şubat 2014

    cevap vermiyorlar,çünkü haksız olduklarını biliyorlar ve verecek cevapları yok akınsoftun. ayıp ayıp terbiyesiz adamlar. müşterinin cebindeki parayı alalımda nasıl olursa olsun mantığı firmanızın üstüne yapışmış durumdadır.

  • Fatih 30 Ocak 2014

    akınsoft Eskişehir bölge bayii Destek Bilgisayara anakartı arızalı acer laptopumun ekranınıda kırmışlar üstelik. Başka bir tamirciye götürdüğümde gösterdiler ekranı bana. içten kırıldığı için dikkatli bakmayınca belli olmuyor. bize geldiğinde böyleydi zaten diye yalan söyleyen teknik servis. bizim türk firmalarına olan güvenimizi bir kere daha yok ettiniz akınsoft tebrikler.sakın güvenmeyin bu firmaya arkadaşlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön