Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Akıllı TV Aracılık Ettiği Ürünü  İade Bu Kadar Zor Mu?

profile
01 Temmuz 2022
2.440

Akıllı TV 2127087755 aracılığı ile oto kılıfı sipariş verdim. 23 haziran'da geldi aracıma uygun bir ürün gönderilmemiş 24 haziranda iade için aradım. Sizi arattıracağız her gün aradım aynı şey 1 temmuzda aradım pazartesi dönüş yaparlar diye söylediler bakalım böyle sorumsuzluk olmaz.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Akıllı TV'den Alınan Koltuk Kılıfı Mağduriyeti

profile
16 Şubat
26

Akıllı TV 'den 2127087755 aracılığı ile oto kılıfı sipariş verdim. 12. Şubat'ta geldi aracıma uygun bir ürün gönderilmemiş bazı yerleri dikilmemiş, mesela ceb gibi yerleri yanında dökmeden göndermişler. İade için aradım çalan telefonu kaldırmıyorlar, sonrada kapatıyorlar, böyle sorumsuzluk olmaz.

Akıllı TV'den Alınan Koltuk Kılıfı Mağduriyeti
1

Akıllı Tv Deprem Zamanı Koltuk Reklamı

profile
16 Şubat
25

Ülkemiz bu durumda iken halen araba koltuğu reklamı gösteriyor. Neyin kafası bu. Satılan koltukların gelirlerini depremzedelere vereceksiniz herhalde ya da bu dünyada değilsiniz. Bu yazıdan sonra ne oluyor deyip kendinize gelecek ya da yeni yayın müdürü ile çalışacaksınız.

Akıllı Tv Deprem Zamanı Koltuk Reklamı

Akıllı TV 'de Disney Plus Olmaması

profile
08 Ocak
17

Bana satılırken bütün uygulamaları indirebileceğim Akıllı TV olduğu söylendi Disney Plus indiremiyorum çok saçma gerçekten bence güncelleme yapılmalı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Senol

Neden aylardır oto kilif reklamı var, bu kılıfçılar TV yi satin mi aldı ne, abi kaliteli bir şey olsa neyse diyeceğim, bu ne aylardır bıktık ya, sanırım Devamlı yayın yasağını da bundan alıyor ısrarla ne yapmaya çalışıyorlar, abi size senet mi imzalattılar

Tahir

Gerçekten çok saçma bu kalitedeki bir kanalda bu boşvermişliği aklım almıyor, kesinlikle yeni bir reklam düzenlenmesi ve film yayın yenilenmesi gerekiyor, bir TV kanalı böyle heba edilmemeli

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz