Toplam çözüm sayısı
..
Akılcı Kozmetik Tekstil (Instagram) ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Akılcı Kozmetik Tekstil Aden A55 Drone Siparişi Yanlış Gönderildi

1768görüntüleme
Muhammed
Muhammed 20 Nisan 2020 19:09

Instagram'da Drone. Storee isimli sayfadan 190 TL değerinde Aden a55 marka 2 adet drone siparişi verdim. 7 iş gününde kapıda ödeme ile gelecek denildi. Ancak hiçbir takip numarası vs... Atılmadı. PTT Kargo ® ile gelecek dedi sonradan Aras Kargo'ya döndük. Soruncada arkadaşlar kargoya vermemiş gibi yalanlarla oyaladı. Kurye gelince 2 paket istedim neden bir paket gelmiş diye şüphelendim o sıra parayı verdim. Kutuyu açmamla ayakkabı ile bakışmam bir oldu. Firma ismi ise Akılcı Kozmetik idi. Kuryeyi yakaladım iade talep ettik. Ancak firmaya paranın verileceği firmanın ise arayıp IBAN isteyip para iadesi yapacağını söyledi. Aras Kargo ® müşteri hizmetleri. Kargo üzerinde yazan firmayı internette ararken bu site ve şikayetleri gördüm. Fatura vs olmadan da dava edemiyorsunuz. 

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Emre
Emre27 Nisan 2020 12:29
 

Yanlış bilginiz var. Atura olmadan çok da güzel dava açabilirsiniz. Çünkü Tüketici Hakları kanuna göre faturayı göndermesi gereken satıcıdır. Sizin alıcı olarak yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Zaten faturasız satış yaparak %100 suçlular.

 2
Emre
Emre27 Nisan 2020 12:30
 

Davayı satıcı faturasız ürün satışı yaptığı için ve iade sürecini başlatmadığı için %100 kazanırsınız. Lütfen tüketici kanununu okuyunuz.

 2
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile