Toplam çözüm sayısı
..
Akgün Otomotiv ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Ford Otosan Ve Akgün Bayisi!

18.596görüntüleme
Semih
Semih 29 Kasım 2019 18:26

Ford transit kullanıcısıyım ve araçlarımın bakımını akgün Ford ® bayinde yaptırıyorum. İlk yaptırdığım bakımda karter tapasını yalamalı olarak takmışlardı. Ben bunu fark edip servise gittiğimde çok normal ve sıradan bir şeymiş gibi bir şey olmaz biz onu garantiden hallederdik motora bir şey olursa dediler.

3 adet transit'im var ve Otosan ®'ın taktığı her akü maksimum 10 ay sonra marş basmıyor. Aracın tanıtım kitapçığında 2 akü var yazmasına rağmen aracın üzerinde tek akü var. Her akü bittiğinde en az iki kez servise gidiyorum şarj edip geri veriyorlar her şey normal diyorlar bir hafta içinde tekrar yolda kalıyorum. Hatta bir keresinde yol yardım istedim diye garantili araca yol yardım ve akü şarj bedeli isteme cesaretinde dahi bulundular. Siz sadece iş kaybınızla baş başa kalıyorsunuz.

Yağ bakımı hariç araçların problemi ile ilgili servisten randevu alamıyorum. Bakım için aldıkları fahiş fiyat da (dışarının 3 katı) cabası. Sürekli doluyuz diyorlar. 5 dakikalık en küçük işler için dahi.

Aracın bir tanesinin direksiyon kutusundan ses geliyor ve debriyaja basınca titriyor. Servise götürüyorum Usta normal diyor. Madem normal diğer ikisi anormal o zaman onları getireyim deyince de ses yok. Bu sefer bakmaya vakit yok araca randevu yok. Yaşadıklarımı yazsam roman olacak.

Akgün Otomotiv02 Aralık 2019 07:46

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Haci
Haci09 Mart 2020 20:09
 

Aynı sorun benim aracimdada var 2016 Ford transit 39 binde aracı bugün servise akü vede debriyajla ilgili problem için götürdüm debriyajı yağlama yapmışlar problem çözülmüş akü için Otosan araca az kilometre yaptı diye onay vermemiş çalışır vaziyette

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler