Akgün Otomotiv ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Volkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Ford Bakım Kampanyası Yalanı

1.223görüntüleme
Volkan
Volkan 30 Kasım 2020 16:04

2016 model Ford Focus1.6 ti-vct alındığı günden beri Ford servisi dışında bakım dahi yapılmamış aracımı serviste bakım için Ford sayfasında 4 yaş üstü eco bakım için 449 lira kampanya fiyatı yazmışlar fakat Tan Oto, Tur Oto ve akgünler'den fiyat almama rağmen en uygun Tan Oto 600 lira demiş diğerleri 800 900 lira gibi fiyatlar söylemişlerdir. Kampanyayı sorduğumda ise dahil olmadığını söylemişlerdir komik olan kısmı kampanya resminde benim aracın modeli olan Ford focus'u kullanmaktadırlar. Ford müşteri temsilcisine durumu ilettim sayfalarındaki kampanyanın yalan olduğunu bildirdim gerekli incelemeleri yapacaklarını söylediler. 

Bugüne kadar servis dışına götürmediğim aracı da şikayetim olumlu cevaplanmadığı takdirde bir daha servisin önünden dahi geçirmeyeceğim. Ara bakım olan yağ hava filtresi değişimine bu kadar fiyat verdikleri sürece de kimse gitmez.

Akgün Otomotiv01 Aralık 2020 07:45

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler