31 Ocak 2015

Aker Mağazacılık Müşteriye Çifte Standart

Sürekli alışveriş yaptığım bir firma ve gözlemlerime ve yaptığım alışverişlere dayanarak söylüyorum ki Aker Mağazacılık müşterisine çifte standart uyguluyor. Eğer sezon ürünü alırsanız yani indirimsiz ürün alırsanız karton çanta içerisinde kılıfıyla ürün teslim ediliyor ve faturanız karton bir zarf içerisinde veriliyor. Eğer indirimli ürün aldıysanız kağıt çanta ile verilip faturanız öylece elinize tutuşturuluyor.

Ne şekilde torbaya konulduğu veya fatura verildiği önemli değil önemli olan sizin 'fiyatlara bunların da masrafını ekliyor ve sizden ücretini alıyoruz' demenizdir. Belki de müşteriniz sezon ürününü uygun fiyatla alıp kağıt çantada istiyordur bunu hiç düşündünüz mü?

Tuğba 913 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba19 Mart 2015

    Şikayetle ilgili arandım. Mağazada karton çanta bitmiştir fatura zarfı bitmiştir gibi saçma sözlerle geçiştirdiler daha dün yaptığım alışverişte kasanın yanında zarflar dururken faturam elime tutuşturuldu. Yeni sezon ürünü olmadığı için yeni sezondan ürün alamadım. Ne yazık ki ailecek yaptığımız alışverişlerde hepimizin dikkatini çeken bir durum. Geçmiş olsun aker 15 tane sağlam müşteri kaybettin ve bu daha da artacak.

  • Aker Mağazacılık Temsilcisi07 Şubat 2015

    Şikayetle ilgili olarak, müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, AKER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön