Aker Mağazacılık Boyayan Tuniği Hiç Bir Sorun Yok Diyerek Geri Vermeye Çalışıyor.

Şule C. |

Mall off İstanbul'dan almış olduğum Aker Mağazacılık markasına ait siyah tunik inanılmaz derecede boya verdiği için mağazaya ürünü götürdüm. İncelenmek üzere fabrikaya gönderileceği söylendi. Şuan geri aranıyorum üründe sorun yok şeklinde rapor verilmiş. İçine giydiğiniz badiden altına giyindiğiniz pantolona elinize yüzünüze bulaşan siyah renkten arınmak için epey çaba sarfetmeniz gerekirken.

Aker kalmış üründe hiçbir sorun olmadığını iddia ediyor. Bu ürünler makinelerde inceleniyormuş böyle bir hata olma olasılığı yokmuş diye mağaza müdürü tarafından bağıra çağıra ikna edilmeye çalışılıyorum. Birde bağırmadığını sesinin yankı yaptığını iddia ediyor mağaza müdürü bayan. Aker'e yakıştıramadım.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şule C.
  21 Kasım
  11:50

  Sorun henüz çözülmedi. Ürün ikinci kez incelemeye gönderildi. Şirket politikaları gereği değerlendirme merkezi ürünle alakalı aynı raporu sunarsa;sorun karşında hiç bir şey yapamayacaklarını belirtti Aker. Üründe sorun devam ettikten sonra şirket politikası beni alakadar eden bir durum değil. Aker mağazacılık kalitesiz ürün satıp yüksek kar elde ederek bir politika oluşturmuş benim nazarımda. Gereken ne ise hukuki olarak tarafımdan yerine getirilecektir.

 • 19 Kasım
  14:43

  Şikayetle ilgili olarak, müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  AKER