Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Akdenizvillam.com Villa Kiraladık, Korkunç Çıktı

Hazal
22 Temmuz 2022 12:17
10.087

akdenizvillam.com'dan villa Mega adında kalkan'da arkadaşlarımla 6 günlük kaldık. Biz jakuzi var diye tuttuk fiyatı da ona göreydi zaten, jakuzisiz villalar daha ucuz sonuçta. Gittiğimizde acentede hiçbir bilgi vermediler. ‘her şey çok iyi çok güzel’ dediler. Eve vardık kapıda dalga geçer gibi ‘yalnız jakuzi bozuk’ dendi. Aradığımızda ya yaptırın ya da ona göre ücretlendirme yapın dedik.

Size geri döneceğiz diye kapattılar, telefonu ve günlerce aramadılar. Gitmemize son 2 gün kala gelip yaptılar jakuziyi. Telefonda da resmen dalga geçer gibi konuştular ve günlerce aramamıza rağmen dönüş sağlanmadı.

Sonrasında da siz paranın yarısını istiyorsunuz falan diye çarpıttılar, öyle bir talebimiz olmamasına rağmen. Jakuziyi yaptırmalarına rağmen giremedik. Çünkü içi pislik doluydu. Resmen çamurlu su ve köpüktü her yer. Onun haricinde buzdolabı bozuktu. Sürekli altına havlu sermemiz gerekiyordu çünkü buzluk soğutmadığı için su akıtıyordu. Aldıklarımızın çoğu bozuldu o yüzden. Mutfakta dolap kırıktı.

Ayrıca bir kere anahtarı evde unuttuğumuz için arkadaşımız bahçeden eve atlayıp girdi. Yani başka biri de istese rahatça girebilir eve. Merkeze 15-20 dakikalık araba mesafesinde. Biz her seferinde taksiyle gidip geldik her yere, onda da yokuş çok dik diye taksiciler laf ede ede bıraktı. Bazıları da yokuşu çıkamam deyip indirdi bizi, biz yürüyerek aşırı dik bir yokuş çıktık. İnsanlar oralardan düşüp yaralanıyormuş.

Oyun odasında 3 adet oyun var. Masa tenisinin raketleri mahvolmuş, masa hokeyinin altından hava vermiyordu oynamak için. Bilardo iyiydi. Langırtta pek iyi sayılmazdı. Arada havuzun ışıkları sönüyordu. Gece havuza girmek istemiştik, bir anda söndü, herkes korktu ne olduğunu şaşırdık. Temizlik fena değil, ama koltukların ve yatakların altı pislik dolu hep. Bunların hiçbiri söylenmedi biz parayı ödeyip eve gelene kadar. Eğer istemeseydik burada kalmayı bize muadil bir ev de göstermeyeceklerdi çünkü güya her yer doluymuş. Yani buna mecbur kalarak kaldık o evde.

25 Temmuz 2022 19:35 (Şikayetten 3 gün sonra)
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz