24 Nisan #10362917

Akdeniz Elektrik Dağıtım Personel Davranışı Şikayeti

Alanya / Konaklı Mah. 3**.sokak no:** G/8 için gelen elektrik açma ve mühürleme personelinin site içerisine girerek üzerinde herhangi bir üniforma olmadan yanında bir başka şahısla dolaştığını gördüm şahsın eli sargı bezi ile sarılıydı. Uygun bir tarzda kim olduklarını sorduğumda inanılmaz bir tepki ile karşılaştım. Üslubu kesinlikle çok kabaydı. Benim adım U*** beni herkes tanır tarzında bir konuşması oldu. Yazık ki sizin gibi kurumsal bir şirketin bünyesinde böyle saygısız kişilerin çalışması gerçekten üzücü kılık kıyafeti yani sıra traşsız kaba üsluplu bir Akdeniz Elektrik şirketi çalışanı şikayet hattından kayıt oluşturdum ve sürekli olarak takip edeceğim bakalım personelinizin davranışlarında ki değişmeyi!

Mehmet 647 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı30 Haziran

  İlginize teşekkür ederim, iyi çalışmalar...

 • Mehmet30 Nisan

  İlginize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim...

 • Akdeniz Elektrik Dağıtım Temsilcisi30 Nisan

  Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz başvurunuz incelenmiştir. Müşteri memnuniyeti sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. İlgili personele gerekli uyarılar yapılmıştır. Saygılarımızla.

 • Mehmet22 Nisan

  Akdeniz CLK acil bi şekilde sayaç açma ve mühürlüme personeline eğitim vermelidir Alanya Konaklı 323.sokak mevkiinde çalışan Uğur isimli personel ne yaka kartı var ne kılık kıyafet düzeni var sizin gibi kurumsal bir firmaya yakışmıyor personel dediğin sakal traşından tutun dış görünüşüne çok dikkat etmelidir verdiğimiz paranın karşılığı böyle ukala personelle muhatap olmamalıdır.!

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön