05 Şubat 2018
Yorum Yap
#10094617

Akdeniz Elektrik Dağıtım Elektrik Tahsilatları!

Akdeniz Elektrik faturaları tahsilatlarında tek seferde ödeme imkanı sunmuyor, zorunlu 2 taksit ödeme seçeneği sunup aylık %2.5 faiz uyguluyor, bu durumu etik bulmuyorum ve tüketiciye vade farksız tek seferde kredi kartı ile ödeme seçeneğini sunmalarını bekliyorum ivedilikle. Alınan bu vade farkını fahiş ve haksız kazanç olarak ilgili birimlere iletilmesini istiyorum.
İlaveten Aralık 2017 ve Ocak 2018 ayı elektrik tüketimleri 60 günlük olarak zamlı fiyat üzerinden fatura edilerek hem 2 aylık birikme nedeniyle tüketiciyi ödemede müşkül duruma düşürmekteler hem de tüketimin tamamını 2018 Ocak ayı zamlı fiyatlar üzerinden tahakkuk etmek suretiyle haksız kazanç elde etmekteler. İlaveten fatura ödemesi 1 gün bile gecikse ertesi gün icra tehditleriyle mesaj göndermekteler.İnsafa ve kendinize gelin beyler, ben şahsen size hakkımı helal etmiyorum...

Kadir Kadir 1.180 Okunma

Cevaplar

  • Akdeniz Elektrik Dağıtım Temsilcisi09 Şubat 2018

    Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Faturalandırma ve fatura itirazı, tahsilat işlemleri, güvence bedeli iadesi, devir abonelik işlemleri, serbest tüketici işlemleri, tarife işlemleri, yasal süreler içerisinde ödenmeyen borçlarla ilgili alacak takip işlemleri vb. işlemler CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. uhdesinde olup talebin görevli perakende şirketine yapılması gerekmektedir. (http://www.ckakdeniz.com/) ([email protected]) Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları