21 Nisan 2016
Yorum Yap
#5349433

Akdeniz CLK Elektrik Dağıtım Tedarikçi Değişikliği

Yaklaşık 2 yıldır cerean bayiliği yapmaktayım. Burdur'da dağıtım şirketi Akdeniz CLK Elektrik müşterilere devamlı sorun çıkarmakta, tehdit etmektedirler. Şirket değiştiren abonelere kanun dışı cayma faturası göndermekte ve geçiş yaparsanız size en fazla ödediğiniz faturanın 2 katı kadar ceza keseriz, elektrik arızasına bakmayız gibi ifade kullanarak zor durumda bırakarak geçiş taleplerini geri çekmek zorunda bırakmaktadırlar.
Bilindiği üzere 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun ve 24 Ocak 2015 yılında çıkan 29246 sayılı resmi gazeteyi yani devleti hiçe sayan bir kuruluş olmaması gerektiğini düşünüyorum.
Bu nedenle bu şirketin ikaz edilmesi ve abonelere tehdit etmemesi için siz saygı değer yetkililerden rica ediyorum.


M*** A*** Telefon numarası: 0****** Burdur.

Mehmet Mehmet 310 Okunma

Cevaplar

  • Akdeniz Elektrik Dağıtım Temsilcisi23 Ekim 2017

    Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Faturalandırma ve fatura itirazı, tahsilat işlemleri, güvence bedeli iadesi, devir abonelik işlemleri, serbest tüketici işlemleri, tarife işlemleri, yasal süreler içerisinde ödenmeyen borçlarla ilgili alacak takip işlemleri vb. işlemler CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. uhdesinde olup talebin görevli perakende şirketine yapılması gerekmektedir. (http://www.ckakdeniz.com/) ([email protected]) Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler