25 Ekim 2016

Akdeniz CLK Elektrik Dağıtım Personelinin Kabalığı.

Akdeniz Clk Elektrik Dağıtım Isparta'da çalışan D*** hanımın bana karşı tavırlarından son derece rahatsız oldum ve şikayet etme gereğinde bulundum. Masa başında oturan memurun müşteriyi rencide eder şekilde ve samimi bir dille (sen ben imza at ver al) konuşmaları saygısızca ve gururumu incitecek şekildeydi. Her sektörde müşteriye olan tavır saygı çizgisini aşmamalı ve yapılması gerekenler daha kibar bir dille ifade edilir edilmelidir. Bana karşı yapılan saygısızlık ve tutunduğu tavra anlam veremediğim için sizlerden bu konuya sessiz kalmamanızı rica ediyorum.

Büşra 688 Okunma

Cevaplar

  • Akdeniz Elektrik Dağıtım Temsilcisi27 Ekim 2017

    Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Müşterimiz ile görüşülerek talebine cevap verildi. Şirketimiz hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.akdenizedas.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Akdeniz Elektrik Dağıtım Temsilcisi20 Ekim 2017

    Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Faturalandırma ve fatura itirazı, tahsilat işlemleri, güvence bedeli iadesi, devir abonelik işlemleri, serbest tüketici işlemleri, tarife işlemleri, yasal süreler içerisinde ödenmeyen borçlarla ilgili alacak takip işlemleri vb. işlemler CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. uhdesinde olup talebin görevli perakende şirketine yapılması gerekmektedir. (http://www.ckakdeniz.com/) ([email protected]) Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön