Toplam çözüm sayısı
..
AKD Kids ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Serkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

AKD Kids Çocuğum Fiziksel Ve Psikolojik Zarara Uğradı!

89260görüntüleme
Serkan
Serkan 02 Temmuz 2018 14:06
AKD Kids Çocuğum Fiziksel Ve Psikolojik Zarara Uğradı!

Şu an 22 aylık olan bebeğim Öveçler AKD Kids Şubesi'ne gidiyordu. Kreş baştan aşağı yalanlarla dolu. 5 ayda tam 5 öğretmen değişti. Öğretmen değişikliğini her seferinde tesadüfen öğrendim. Öğretmeninin gerçekte kim olduğunu bile hiçbir zaman öğrenemedim, çünkü herkese farklı bilgi veriyorlardı. Bana farklı, diğer velilere farklı bilgi veriyorlardı. Bu sebepten kreşten ayrılmaya karar verdik, fakat son gün yaşadığımız olay bunların yanında hiçbir şey değildi. Çocuğumu almaya gittiğimde iki kolununda tırnak yaraları içinde olduğunu gördüm. Kollarına kan oturmuştu. Gördüğüm an ağlamaktan kendimi alamadım, o kadar kötü durumdaydı. Bana açıklama yapması gereken P** isimli kendini öğretmen zanneden şahsiyet " her kreşte olur böyle şeyler, bunun olmayacağı bir yer varsa söyleyin ben de çocuğum olduğunda oraya gönderirim" gibi saygısız ve akla ve vicdana sığmayacak şekilde konuşmaya başladı. Kamera kayıtlarını izlediğimizde şunu gördük; bu arkadaş çocukları uyutmuş odadan çıkmış, çocukları kendi haline bırakmış. Adının D** olduğunu öğrendiğimiz çocuk uyanmış ve kızımın kollarına zarar vermiş. Yaklaşık yarım saat boyunca her iki dakikada bir çocuğumun yanına gidip kolunu tırnaklamış. Bebeğimse ondan o kadar korkmuş ki, korkusundan yerinden dahi kalkamamış. Tabi ki bu yarım saat boyunca P** ortada yok! O arada psikolojik sorunları olduğunu düşündüğüm D** isimli çocuk çok daha kötü şeyler yapabilirdi; çocukların üstünde zıplamak, yastığı yüzüne kapamak gibi...

Çok üzgün bir anne:- (

AKD Kids Logo
AKD Kids18 Temmuz 2018 16:38

Sayın Serkan TANLIER, Şikayetinize istinaden temsilciliğimize müfettiş gönderilmiş ve incelemeler yapılarak, gerekli uyarılar gerçekleştirilmiştir. Kurum tarafından verilen savunma aşağıdaki gibidir. Saygılarımızla. AKD KIDS GENEL MERKEZ Öğrencimiz 6 ay okulumuza devam etmiştir. Çocuğumuz bir kere düşmedi, herhangi bir zarar görmedi, öğretmenimiz o odadadır ve öğretmenimiz bir dakikalarına diğer çocuğa bakarken öğrencimiz uyanıp öğretmenin arkası dönükken ne yazık ki bu olay gerçekleşiyor. Bu yaşanılan olaylardan sonra Öveçler AKD KIDS temsilciliği olarak velilerimizle, çocuğumuzla güzel ayrıldık.Bu tepki karşısında biraz şaşırdık ve açıkçası anlamadık. Biz çocuğumuzu her zaman bekleriz diyerek yolcu ettik. Velimizin çocuğu geldiği sürece okulumuzdan çok memnundu.

Serkan
Serkan02 Ağustos 2018 15:23

Olayın bu şekilde olmadığını size bunu söyleyen Vildan Hanım da siz de biliyorsunuz. Kamera kayıtlarını bizzat izledik. Yarım saat boyunca çocukları kendi haline bıraktı. Fotoğrafa bakan insanın biraz zekası varsa onların 1 -2 dakikada olmayacağını anlar, kaldı ki orada tek kolunun fotoğrafı var, çocuğumun iki kolu da bu şekildeydi. Bu şikayeti buradan sileyim de müşteri kaybetmesin diye yalvarırcasına bizi arayıp durdular. Şimdi yine müşteri kaybetmemek için beni yalancı çıkarmaya çalışıyorsunuz. Siz ticarethane işletmiyorsunuz, bebek ve çocuk baıkımını üstleniyorsunuz. İşinizi özenle yapmayı düşünmeyip olanların üstünü kapatmaya çalışıyorsunuz. Bu şikayeti hiçbir zaman silmeyeceğim, bütün velilerin bunu bilmeye hakkı var. Hatta şikayetlerimi daha da şiddetlendireceğimden emin olabilirsiniz!

Serkan
Serkan02 Ağustos 2018 15:26

Bir de odadan çıkmamış, diğer çocukla ilgilenirken mi olmuş diyorsunuz. Siz karşınızda aklı çalışmayan biri var zannediyorsunuz galiba

Serkan
Serkan03 Ağustos 2018 09:55

Ayrıca olayın üstünden 1 ay geçti ama çocuğumun kolundaki izler hala geçmedi...

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi26 Kasım 2018 19:26
 

Ne kadar korkunç. Bir de yaptıkları açıklamanın saçmalığı çabası🙄

 1
Seher
Seher13 Temmuz 2020 22:20
 

Çok korkunç bir olay savunma ise akıl alır gibi değil

 2
Serkan
Serkan14 Aralık 2020 23:17
 

Olayın üstünden ne kadar zaman geçti ama kendilerini düzeltmek ve özür dilemek yerine beni arayıp yalvarıyorlar şikayetimi yayından kaldırayım diye.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile