19 Nisan 2013 #1752593

Akbatı AVM Kaba Davranışlar!

Akbatı sözleşmeli taşeron personeli topluca sizi döver. Dilekçe yazarsınız. Malınıza ve canınıza gelen zarar yönetimin umrunda olmaz. Savcılık marifetiyle almak istediğiniz kamera kayıtlarına siz ulaşamazsınız ama size dayak atanları korumak için yasa dışı olarak bu personele kayıtlar imtina ile hazırlanır.Asgari ücretle çalışan güvenlik personeline hakkınızda şahitlik yapmak üzere baskı yapılır. Şeker ve Astım hastası 43 yaşında ve 1,65 boyunda bir müşterinin 35 yaşında 1,90'lık iki katı ağırlıkta personeli eşek sudan gelesiye dövdüğü iddia edilir.

Ahmet 1.659 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet02 Mayıs 2013

  Müşteriye hizmet vermek için sözleşme ile çalıştırdığınız taşeronun personeli Alışveriş Merkezi'ne ait bölgede toplu halde müşterinizi döverse süreç istediği kadar hukuki olsun. Müşteri ilişkileri ve hakları açısından bu konu cevaplanmaya muhtaçtır. Yönetim personelinizden birisi müşteriyi dövse ve bu olay doğal olarak hukuki süreç içinde yer alsa siz kusura bakmayın hukuki süreç sonuçlanana kadar personelimizin müşteriye yaptığı darp bizler tarafından sorgulanmaz. Müşterimiz de yediği dayakla kalır mı diyeceksiniz? Müşteri personelinize darp ederse güvenlik eliyle zarar vermeyecek hale getirip kolluk kuvvetlerini çağırırsınız bunu yapacağınıza müşteriyi dövüp ondan sonra süreç hukuki deyip işin içinden sıyrılmak mantığınız, müşteriye verdiğiniz önemi gayet açıkça ortaya koyuyor.

 • Akbatı AVM Temsilcisi02 Mayıs 2013

  1752593 No'lu şikayete konu olan durum, mevcut durumda hukuki süreç kapsamında olduğu için Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yönetimi olarak herhangi bir açıklama yapamamaktayız. Süreç sonucunda ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yönetimi

 • Ahmet26 Nisan 2013

  Sayın Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yönetimi. Bu olay 15.09. 2012 Yılında oldu. Müşteri servisi elemanları eşimin çocuğumun yanında beni dakikalarca yerde tekmelediler. Konuyla ilgili davanın ilk celsesi Bu ay18 Nisan'da görüldü. Takibat yapmaya siz daha yeni mi başladınız? Zaten burada şikayette bulunmamın sebebi bu olayın üstünden aylar geçtiği halde ne dilekçeme cevap verdiniz ne dönüş yaptınız. Üstelik adli bir olayda olayla ilgili kamera kayıtları ancak savcılık emriyle kolluk kuvvetlerine verilir. Kerem Kuzhan denen servis görevlisinin mahkemeye delil olarak sunduğu kayıtları ona kim kanuna aykırı olarak verdi? Bu olayla ilgili kayıtların olayın başlangıcından aracıma kalasla saldırıldığı ve polisin olay yerine geldiği ana kadar görüntüleri eksiksiz olarak elinizde hala duruyorsa sorun yok ama bu şahsın işine gelecek şekilde kolaj ve montaj yapıldıysa geri kalan görüntülerin de silindiği öne sürülürse yönetiminiz hakkında suç duyurusunda bulunmak zorunda kalacağım. Şans eseri AVYM'nize güvenlik kameralarını yerleştiren şahsı çok yakından tanıyorum ve o olayın bütün ayrıntılarıyla başından sonuna görüntülebileceğini de biliyorum. Bu iş çığrından çıktı utanmadan güvenlik görevlilerine bile küfür ettiğim yalanı uyduruluyor! Siz ilerleyen dönemlerde ki bu dönemler bir yıl daha mı desem on yıl mı desem sürebilir bilgilendireceğinizi söylüyorsunuz. Aslında her şeyi zaten çok iyi biliyorsunuz. bilgilendirme değil aksiyon lazım mesela ordaki minibüsçü taifesini müşterilerinizi darp etmemek konusunda eğitip anlaşmazlıkları çözümlemeyi güvenlik görevlilerine ve yönetiminize bırakmaları gerektiğini öğretmeniz lazım. Müşterilerinizin canına ve malına zarar veren bu tip şehir eşkiyalarını aylardır AVYM'nizde barındırmaktan vaz geçmeniz lazım. Siz müşteri taşısın diye sözleşme imzaladığınız adamların müşteri darp etmesine hiç bir şey olmamış gibi 8 aydır göz yumuyorsanız orada daha çok müşteri darp edilir. Eğer güvenlik görevlileri ve oradan geçipte şu anda bana şahitlik etmeye hazır olan insanlar beni kurtarmasaydı orası bir alışveriş ve yaşam merkezinden çok alışveriş yapamadan yaşamına son verilen insanlar yeri haline gelir. 5 yaşındaki oğlum olayın olduğu yerden arabayla geçerken baba bir daha buraya gelmeyelim diyecek kadar o olayın etkisi altında kalmış bilesiniz.

 • Akbatı AVM Temsilcisi26 Nisan 2013

  Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yönetimi olarak belirtilen durum ile ilgili gerekli takipler yapılmaktadır. İlerleyen dönemlerde ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön