05 Nisan 2013 #1726493

Akbatı AVM Güvenlik İnsana Değer Vermiyor!

Özel bir şirkette kuryelik yapmaktayım. haftanın 5 günü avm içindeki bir mağazadan evrak almaktayım. son günlerde müşterilerle birlikte güvenlik noktasından geçerken sırasıyla giren müşterilere hoşgeldiniz deniyor sıra bana gelince kabaca kurye buraya giremez deniyor.


Bu durumdaki insanlar için başka bir giriş göstermek yerine bizi kapıda öylece bekletip içeriden müşterinin kapıya kadar gelmesini bekliyoruz. güvenlik personelinin cevabını yeterli bulmayıp müdürleri geldiğinde kuralımız bu şekilde kurye giremez diyorlar. bir şey satın almayacağınızı anladıklarında yaptıkları bu. İnsan onuruyla oynamak.

Süleyman 359 Okunma

Cevaplar

  • Akbatı AVM Temsilcisi17 Nisan 2013

    Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki kargo/kurye alımları ile ilgili izlenen Operasyonel süreçte, AVYM’nin hizmet verdiği saatlerde büyük ebatlı paketlerin içeriye girişlerine onay verilememektedir. Gelen büyük paketler mağaza yetkililerine teslimat noktalarında ulaştırılabilmektedir. Güvenlik personellerinin davranışları ile ilgili gerekli uyarılar yapılmıştır, Saygılarımızla, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön