25 Şubat 2015

Akbatı AVM Girişte Mantık Dışı Güvenlik Uygulaması!

Akbatı AVM girişte çantamda bir şey olduğunu söylediler. Biber gazını çıkardım. Başka AVM'ler emanet alıyor ama bana söylenen şu: " Arabanız falan varsa oraya bırakın, gelin". Arabamın olmadığını söyledim. "o zaman dışarıda bir yere koyun" dendi. Alay ediyor herhalde, dedim. Nereye koyacaktım? Kapının önüne mi? Benimle konuşsun diye çağırdıkları yetkili de robot gibi "bize verilen talimat böyle" dedi. Verdim eline çöpe atmasını söyledim.


Ben oraya alışveriş yapmaya giden bir müşteriyim, yapılan saygısızlıktır. Bana dedikleri şey şudur: "para vererek aldığın şeyi çöpe at" veya " alışveriş merkezine girme". Bu nasıl bir ayıptır?

Mine 1.793 Okunma

Cevaplar

  • Akbatı AVM Temsilcisi26 Şubat 2015

    Sayın Ziyaretçimiz, Öncelikle projemize ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Biber gazı spreyinin 5237 sayılı TCK'nın 6. maddesi uyarınca silah niteliğinde olduğu gözetilerek güvenlik hassasiyeti nedeniyle Alışveriş Merkezi içerisine alınmasına izin verilememektedir. Sizleri Akbatı AVYM'de tekrar ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön