Akbank'tan Müşteri Temsilcisine Bağlanırken Soğudum!

Emre K. |

Kredi kartı ile ilgili , bankacılık bilgimi aşan bir durum hakkında müşterisi olduğum Akbank'ı aradım ve müşteri temsilcisine bağlanmaya çalıştım. Fakat 12 dakikalık görüşmem boyunca bunu gerçekleştiremedim. Çünkü müşteri temsilcisine bağlanmak için herhangi bir tuş kombinasyonu bulamadım. Araştırmalarım sonucu bankanın müşterilerine aynı problemi yaşattığını buldum.

Şimdi de buradan söylüyorum, ya müşteri temsilcileri bana ulaşsın, ya da ben müşterileri ile ilgilenilmediği için ben bu bankadaki hesabımı, hatta eşimin de hesabını sonlandırayım.

İvedilikle cevabınızı bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre K.
  14 Aralık
  01:49

  Mesajınıza Binayen;

  "Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz."

  Zaten bankanızın iletişim adresinize attığım mesaja da cevap vermediğiniz için sizi burada şikayet ettim.

  Umarım dönüş yaparsınız, zaten çok geç kaldınız, benim problemim başka banka tarafından giderildi.

  En azından kaale alıp almayacağınızı merak ediyorum.

 • 13 Aralık
  15:53

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi