Akbank'tan Müşteri Desteği Alamıyorum!

Hüseyin K. |

Ben Akbank platin kart kullanıcısıyım ve kartımı yapılandırdım. Bugün genel merkezden arandım kartımın geciken borcuyla ilgili bilgi aldım. Görüşme sonlandıktan sonra müşteri hizmetlerine bazı sorular sormak istedim ve işte o imkansız yola baş koydum. Yaklaşık olarak 2 saattir Akbank'ın çağrı merkezi menüsünü kurcalıyorum, fakat müşteri hizmetlerine bağlanma gibi bir lüksümüz yok sanırım.

Ayrıca kartı aktif kullanırken VIP numaralarından aradığımda direk telefon açılıyordu; fakat kartı yapılandırdığımda herhangi bir müşteri desteği bulamıyorum. Onuda geçtim 4442525' i aradığımızda müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorum gibi bir seçenek bulunmuyor. Acaba kendileri ile nasıl iletişime geçerim?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin K.
  25 Ağustos
  19:51

  Otomatik mesajı kopyala yapıştır yapıyorlar komedi gerçekten

 • Hüseyin K.
  13 Kasım
  21:46

  Henüz herhangi bir gelişme yok.

 • 07 Kasım
  14:46

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi