29 Ağustos 2013

Akbank'tan Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

Akbank tarafından verilen Axees kredi kartıma 30. 04. 2011 tarihinde 50. -TL, 30. 04. 2012 tarihinde 55. -TL ve 30. 04. 2013 tarihinde de 75. -TL yıllık kredi kartı üyelik aidatı adı altında ekstreme belirttiğim tutarlar yansıtılmıştır.

Banka ile yapılan görüşmelerim sonuçsuz kalmıştır. Bankamız mevzuatı gereği almak zorundayız açıklaması ile konuyu geçiştiriyorlar. Kartıma yansıtılan bu tutarların tarafıma geri ödenmesini ve aidat alınmaması hususunda gereğinin yapılmasını rica ederim.

Deniz 77 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 04/09/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Deniz23 Eylül 2013

    30.08.2013 tarihindeki AKBANK T.A.Ş. hakkında yapmış olduğum şikayet ile ilgili bana somut bir cevap gelmemiştir. ilginize rica ederim. teşekkürler.

  • Akbank Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön