Akbank'tan Kredi Kartı Üyelik Ücreti.

Ayhan K. |

Akbank 80.00 TL üyelik ücreti haziran ekstreme yansıtmış kendilerinden üyelik ücretinin iptalini istediğimde bana iptal etmeyeceklerini söylediler
daha önceki senelerde itiraz etmeden iptalini yapan Akbank fakirleşti sanırım, diğer şikayetlerde de gördüğüm herkeste aynı sıkıntı var hayırlısı ben o parayı öderim ama Akbank iyi bir müşteri bugün itibariyle kaybetmiştir. Kartımı üzülerek söylüyorum her şeyini kullanmış olduğum bir bankanın (bireysel kredisinden- maaş hesabıma) maalesef axess kredi kartımı 16-07-2015 tarihi itibariyle kapatmış bulunuyorum. Son olarak ödemiş olduğum bu 80.00 TL'yi sizden geri almak için gereken bütün yollara ulaşılacaktır.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Temmuz
  16:00

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 20/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 20 Temmuz
  14:55

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi