13 Eylül 2013

Akbank'tan Kredi Kartı Üyelik Aidatının İptalini Talep Ediyorum!

Akbank'tan çok uzun süredir kredi kartı kullanmaktayım. Müşteri temsilcileri benden üyelik aidatı kesilmeyeceğini söylemelerine rağmen eylül ayı hesap ekstremde 75 TL üyelik aidatı kesintisi yapılmıştır. Bu paranın iptal edilmesini talep ediyorum aksi taktirde üyeliğimin hemen iptali işlemlerine başvuracağım.

Ali 32 Okunma

Cevaplar

  • Ali10 Eylül 2014

    Firmalar ne ekerseler onu biçerler. Müşterinin güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim kelimesini ilke edinen firmaları tercih ederim.

  • Ali16 Eylül 2013

    444 25 25 Müşteri Hizmetlerini aradığımda boş boş hatta bekletilip oyalatılıyoruz. Bir türlü müşteri hizmetleri servisine bağlanamıyorum. sadece kayıp ve çalıntı kart ile bağlatıyorlar müşteri servisini.

  • Akbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön