30 Ocak 2015

Akbank'tan Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum.

27.01.2015 hesap kesim tarihli kredi kartıma üyelik ücreti adı altında 90 TL borç işledi. Parayı sizin gibi kolay kazanamadığımız kesin olduğu gibi gelen 90 TL'lik üyelik ücretini iptal ettirmek için kredi kartının arkasında belirtmiş olduğunuz 444 25 25 no.lu numarada da karşımıza muhatap bulamama şoku içerisindeyim. Akbank kartıma yansıttığınız 90 lirayı iade etmenizi istiyorum.

Özgür 216 Okunma

Cevaplar

  • Özgür06 Mart 2015

    Arkadaşlar Bu gün sonunda Akbank müşteri hizmetlerine bağlandım. Nasıl bağlandım? 442525 e bağlanıp kart ya da kimli No. Sunu girdikten sonraki menü bölümünden sırasıyla ''bankacılık işlemleri'' sonrasında ''paratransferi'' daha sonrasında ''diğer işlemler'' ' i seçerseniz direk bağlanıyor. Bağlantı kuramayan arkadaşlar bunları sırasıyla girdikleri takdirde karşılarına muhatap çıkıyor. 90 TL'lik üyelik ücretini kredi kartımı 6 ay boyunca kullanıma açık olduğu sürece iptal edeceklerini söylediler. Kabul ettim bir sonraki hesap kesimine + bakiye olarak yansıyacağını söylediler. Anlattığım şekilde kesin sonuca ulaşırsınız yoksa bir saat boyunca telesekreteri dinlersiniz teşekkürler... .

  • Akbank Temsilcisi30 Ocak 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön