Akbank'tan Hizmet Alamıyorum.

Feyzullah P. |

Ben 10 senedir aynı iş yerinde çalışıyorum ve Akbank'tan 5 senedir maaşımı alıyorum. Ben memnun değilim çünkü bana ne kredi ne kredi kartı verilmiyor. Neden benim artı param da kesildi. Sonuçda sizden maaş alıyorum artı para otomatik kesiliyorken kaldırdınız bu nasıl hizmet anlayışıdır.

Ben şubeye de gittim müşteri hizmetlerinide aradım bunları defalarca yaptım sonuç çıkmadı. Benim sicilim bozukmuş o yüzden alamıyormuşum ama benim tanıdığım arkadaşlarım var onlarında sicili bozuk ama onlar her şey alıyorlar. Çünkü banka müdür tanıdıkları olduğu için alabiliyor. Lütfen benim sorunuma çözüm bulur musunuz?

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  17:14

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi