Akbank'tan Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Alınan Paranın İadesini İstiyorum!

Yasir A. |

İnternet bankacılığını kullanarak hesap özetlerime baktığımda, haziran ayında yılın I. ve II. yarısı için hesap işletim ücreti adı altında para kestiklerini fark ettim. Bu ücretlerin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Ayrıca bu şekilde bir paranın kesilmesini de yadırgadım. Artık Akbank hesap işletim ücreti adı altında para kesmekten vazgeçmeli. Böyle giderse herkes hesabını kapatacak gözüküyor. Herkes aynı şeyden muzdarip. Yapılan kesintileri geri istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasir A.
  04 Eylül
  09:46

  Müşteri hizmetleri klasik yazısıyla cevap verdi ve bir hafta geçmesine rağmen arayıp cevap verme zahmetinde bulunan olmadı. Yazıklar olsun Akbank sana.

 • 29 Ağustos
  17:01

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi