29 Ağustos 2014

Akbank'tan Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Alınan Paranın İadesini İstiyorum!

İnternet bankacılığını kullanarak hesap özetlerime baktığımda, haziran ayında yılın I. ve II. yarısı için hesap işletim ücreti adı altında para kestiklerini fark ettim. Bu ücretlerin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Ayrıca bu şekilde bir paranın kesilmesini de yadırgadım. Artık Akbank hesap işletim ücreti adı altında para kesmekten vazgeçmeli. Böyle giderse herkes hesabını kapatacak gözüküyor. Herkes aynı şeyden muzdarip. Yapılan kesintileri geri istiyorum.

Yasir 277 Okunma

Cevaplar

  • Yasir04 Eylül 2014

    Müşteri hizmetleri klasik yazısıyla cevap verdi ve bir hafta geçmesine rağmen arayıp cevap verme zahmetinde bulunan olmadı. Yazıklar olsun Akbank sana.

  • Akbank Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön