Akbank'tan EFT Kesintisi!

Mehmet D. |

Bugün İzmir-Bergama şubesinde maaş müşterisi olduğum Akbank mobil internet şubesini kullanarak başka bankada bulunan kredi kartıma EFT yaptım; tek bir EFT için 3 TL kesinti yaptılar. Daha önce H*** ve Z*** Bankaları'ndan maaş alırken bu bankalar benden EFT ücreti almıyorlardı. Bir daha kesinlikle Akbank'tan EFT yapmayacağım ve maaş aldığım bankanın değiştirilmesi için kurumuma yazılı müracaat edeceğim.

Etiketler :

Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet D.
  17 Kasım
  11:55

  Daha bu yaz maaş aldığım Ziraat Bankası 20 kuruş EFT ücreti keserken Akbank'la 3 TL'yi ödedik. Resmen attan inip eşeğe binmişiz haberimiz yok.

 • Mehmet D.
  17 Kasım
  11:53

  Akbank'ın sayesinde 90'lı yıllardaki banka kuyruklarına geri döndüm. Artık EFT yapamıyorum çünkü EFT başına 3 TL haraç kesiyor. Bu banka ile çalışılmazmış ama ne yazık ki Bergama Milli Eğitim Müdürlüğü bu bankayla maaş hesabında anlaşmış ama kurumuma dilekçe yazıp bu anlaşmanın feshedilmesi için çaba göstereceğim.

 • Mehmet D.
  19 Ekim
  13:57

  Bugün yaptığım bir EFT'de Akbank tekrar 3 TL masraf kesti. Böyle kurumsallık olmaz. Verdiğiniz sözü bile tutmaktan acizsiniz. Hani bir daha kesinti yapılmayacaktı; verdiğiniz sözün 3 TL'lik değeri yok.

 • Mehmet D.
  13 Ekim
  13:03

  Akbank bana e-posta göndermiş kesilen 3 TL EFT ücretiniz hesabınıza iade edildi diye. Bundan sonra EFT ücreti kesilmeyecek mi? Eşim de aynı şubeden maaş müşterisi, algan değerli onun hesabında da aynı durum var. Sorunum çözülmedi.

 • Mehmet D.
  13 Ekim
  12:13

  Akbank asılsız beyan veriyor. Bana hiçbir şekilde ulaşmadılar.

 • 13 Ekim
  12:00

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13.10.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mehmet D.
  12 Ekim
  22:31

  Bir kurum bu kadar adaletsiz olur mu? Geçen yıl Halkbank'tan ve Ziraat Bankası'ndan maaş alırken bu bankalar benden 20 kuruş EFT ücreti alıyorlardı; Akbank ise tek EFT için 3 TL masraf alıyor. Yazıklar olsun, koca bir banka bu kadar alçalmamalı.

 • 09 Ekim
  14:23

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi