05 Kasım 2013

Akbank'ta Tek Numara İle İşlem Yapamadım!

O4/11/2013 saat 0. 9'da İzmir Şirinyer'de yeni açmış olduğunuz Akbank şubenize (1366) kodlu. grupama emeklilik poliçelerimi yatırmaya gittim. İçeride sadece 3 kişi vardı. Yani sizin anlayacağınız 3. dakikadan 9 dakikalık işlem.

Benim konum saat 9. 27'de benim işlem başlandı ama elimde 4 adet poliçe olduğundan, neymiş efendim 2 işlemden fazlası yapılmazmış, bir daha numara alacakmışım. Arkadaşlar biri beni aydınlatsın benim arkamda salonda bekleyen sadece 1 kişi var ve bana bir daha numara al deniliyor.

49**** sicilli personelinizden nazik bir şekilde azar yedim. Söyleyin bana böyle bir uygulama nerede var? Biri 100. 000 TL çekecekse çok deyip 4' e mi bölerek işlem yapıyorsunuz? Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Musa 140 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Kasım 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön