06 Mayıs 2014

Akbank'ta Sıra Numarası Gelmedi.

6 mayıs sabah 09.00 da YSK'nın yatırdığı seçim ücretini almak için Ankara/Gölbaşı şubesine gelen ve 3. sıra numarasını alan müşteriye 35 dakika sonra ancak sıra geldi. Banka kartlarıyla sıra alan insanlardan 10-15 kişi işlem yaparken banka müşterisi olmayan diğer insanlardan ancak 1-2 kişi işlem yapabiliyor. Bu adil mi?

Uğur 222 Okunma

Cevaplar

  • Uğur13 Mayıs 2014

    Konunun çözüleceğine dair -somut- bir şey söylenmiyor. 2 sonuç çıkıyor buradan 1-tabiki kendi müşterimize öncelik tanıyacağız 2- müşterimiz olmayanların mağduriyeti çok da umurumuzda değil. 3-siz de bizim müşterimiz olun kurtulun. Oysa sıramatiklerde banka müşterisi olmayanların mağdur edilmeyeceği bir sıralama yapılacak denilebilirdi. 10 kişi müşteri 1 kişi müşteri olmayan değil de 3e 1, 4e 1 sıra verilecek denilebilirdi.

  • Uğur13 Mayıs 2014

    sorunun nasıl çözüleceği açıkça belirtilmemiş. "müşterimiz olun sıra beklemeyin, tabiki müşterimize öncelikli sıra vereceğiz" şeklinde bir çözüm önerisi ve cevap çıkıyor ortaya. çözüm olarak sıramatiklere belli bir sistem oturtacağız. müşterimiz olmayan insanları mağdur etmeyeceğiz denebilirdi.

  • Akbank Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön