15 Temmuz 2014

Akbank'ta Muhatap Bulamadım.

03.07.14 de ATM den yatırdığım 11.000 TL üzerindeki paramı bankamatik aldı ve hesabıma geçirmedi. 12 gündür telefon bankacılığı, internet şikayet formu, genel merkeze dilekçe, şubeden şikayet kaydı ve hatta karakola şikayet dahil aklınıza gelen herşeyi yapmama rağmen hala bir dönüş alamadığım banka.

Şikayetim ne durumda olduğunu dahi göremiyorum. Bankamatiği açmaya bir tane dahi elemanınız yok ama kart satmaya gelince her köşe başına adam koyabiliyorsunuz. Bu mudur bankacılık?

Emre 417 Okunma

Cevaplar

  • Emre17 Temmuz 2014

    Hiç kimsenin umrunda olduğunu sanmıyorum. Her şikayete copy paste yazıyı yapıştırıp duruyorsunuz. Bu mükemmel vizyonunuz ve sorun çözüm yaklaşımızdan dolayı akbankı tüm içten duygularımla kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

  • Akbank Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön