Akbank'ta Muhatap Bulamadım.

Emre O. |

03.07.14 de ATM den yatırdığım 11.000 TL üzerindeki paramı bankamatik aldı ve hesabıma geçirmedi. 12 gündür telefon bankacılığı, internet şikayet formu, genel merkeze dilekçe, şubeden şikayet kaydı ve hatta karakola şikayet dahil aklınıza gelen herşeyi yapmama rağmen hala bir dönüş alamadığım banka.

Şikayetim ne durumda olduğunu dahi göremiyorum. Bankamatiği açmaya bir tane dahi elemanınız yok ama kart satmaya gelince her köşe başına adam koyabiliyorsunuz. Bu mudur bankacılık?

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre O.
  17 Temmuz
  10:57

  Hiç kimsenin umrunda olduğunu sanmıyorum. Her şikayete copy paste yazıyı yapıştırıp duruyorsunuz. Bu mükemmel vizyonunuz ve sorun çözüm yaklaşımızdan dolayı akbankı tüm içten duygularımla kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

 • 15 Temmuz
  17:59

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi