24 Nisan 2014

Akbank'ta Kartımı İptal Edecek Muhatap Bulamıyorum.

Akbank hesabım ve kredi kartımı kapatmak için gittiğim şubede hesabımın kapatıldığı ama kredi kartı için telefon bankacılığı ile kapatabileceğimi, başka türlü olmadığı söylendi. Müşteri Hizmetlerini uzun süreli aramalarıma rağmen bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamadım. Sürekli beni ordan oraya yönlendirmelerine karşın kart iptalini gerçekleştirebilmem için hiç bir seçenek sunulmuyor.

Akbank'ın internet sitesinde de "bize ulaşın" la bir sonuca ulaşamadım. Akbank'ın Müşterilerine, müşteri hizmetlerinden çok "müşteri eziyetleri hizmeti" sunduğunu düşünüyorum.

Ayşegül 214 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Nisan 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön