Akbanklı'nın Bir Farkı Daha!

Sinem Ü. |

Hesabıma 45 tl havale yapıldı, fakat ATM'ye gittim birde ne göreyim; Akbank bana kendi kafasına göre bir sms paketi oluşturmuş, üstüne birde borçluymuşum inanabiliyor musunuz. 35 tl ücretimi pardon borcumu hesabımdan çekmiş. Tekrar bir 20 dk. bekledikten sonra müşteri temsilcisi arkadaşlarla görüştüm. Şikayet kaydımı oluşturmuşlar hoş ben buraya yazsam da kendileri aramıyorlar.

Türkiye'de en kötü bankacılık hizmetini veren banka her konuda çok farklılar. 'Akbankli Çok Farklı' yani. Eğer para iadem sağlanılmazsa gerek şubedeki arkadaşı, gerek Akbank'ı mahkemeye vereceğim. Yemin ederim ki hiç üşenmeden uğraşacağım! Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti politikasıdır?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  17:54

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi