25 Haziran 2014

Akbank'ın Yanlış Kurye Seçimi.

Mayıs ayı içinde Kredi kartımın kaybolduğunu ve yenisinin gönderilmesi talebinde bulundum. Haziran' ın 20' sinde telefon bankacılığını aradım. Kartın 26 Mayıs'da basılmış olduğunu ve kuryeye verildiğini belirttiler. 30 gün içinde elime geçmeli dediler. Acil kodu ile bilgilendirme yaptım. Bu sabah "adresinizde bulunamadığınız için size ulaştıramadık " mesajını aldım.

Bir kartın kurye ile 30 günlük bir zaman diliminde geliyor olması ? Talebim sonrası tam 30 günün dolduğu sabah adresinizde bulamadık mesajı? Adresin bulunup benim bulunamadığım durumda telefon ile aranmamış olmam? Kuryeye ulaşmak istediğimde böyle bir şansım olmadığını öğrenmek? Akbank&Aktif ileti (Tencere & Kapak)

Kerem 370 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Haziran 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön