30 Ocak 2014

Akbank'ın Wings Card Fırsatçılığı!

Akbank Wings cardım ile 18.12.2013 tarihinde 246 bin mil puanlık otel rezervasyonu yaptırdım. 86 bin mil puanını avans kullandım. Bu avansı kapatmak için 86000 tl'lık harcama yapmam gerekiyordu. Bu şartlarda borçlandım fakat banka 20 gün sonra benim kartımı ticari kullanım kısıtlaması getirerek mil puan kazanımımı 10 da 1 ine düşürdü. Yani avansı kapatmam için 1 yıl içerisinde 860.000 tl'lık saçma bir meblağda harcama yapmam lazım!

Dolayısıyla yapamayacağım ve bankaya bu avans karşılığında 2250 tl avans kapatamama cezası ödeyeceğim. Oysa ki ben bu avansı kullanırken o günki şartlarda kullandım ve 2 yıldır kartımı aynı harcama dağılımı ile kullanıyorum. Hakem heyetine başvurdum!

Dersal 315 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön