19 Eylül 2013

Akbank'ın Pos Cihazını Kullanamıyoruz!

Akbank'a ait kullandığım 548*** üye işyeri numaralı pos cihazında mefruşat ve tekstil sektöründe bulunan artı taksit uygulaması sonlandırılmış. Bu şekilde pos cihazından yüksek tutarlı çekimler yapmak imkansız. Müşteriler yüksek meblağlı tutarları taksitsiz ödemekte zorlandıklarını belirttiklerinden sizin pos cihazınızı kullanamıyoruz.

Pos cihazını kullanmadığımız da ise verimsiz pos ücreti kesintisi ile karşılaşmaktayız. Yukarıda belirtilen sebeplerden dolayı mefruşat ve tekstil sektörüne acilen artı taksit kampanyasının tanımlatılmasını, aksi takdirde pos kullanımına uygun zemin sağlanamadığı için iade etme zorunluluğu duyacağımı belirtirim.

Seha 91 Okunma

Cevaplar

  • Seha 22 Eylül 2013

    Bu süreç uzarsa bir çok pos iade olur. Çözüm bulunuz lütfen.

  • Akbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön