21 Nisan 2014

Akbank'ın Müşteri İlgisizliği!

Ocak ayında bir alışveriş sırasında kartımdan iki kere para çekilmesi konusunda bir sıkıntı yaşadım. Alışveriş yaptığım market kendi kayıtlarında tek hareket olduğunu söyledi. Ama banka ekstresinde iki çekim görünüyor. Bu konuyla alakalı Akbank'a iki kere şikayette bulundum, ilgili belgelerle beraber dilekçe faksladım.

Sitelerindeki "Bize Ulaşın" kısmından da mesaj yazdım. Ama Akbank müşterisiyle hiç ilgilenmiyor. Bir iki kere "İşleminiz devam ediyor, size döneceğiz" diye mail attılar ama iki aydır arayan soran yok.

Olayı Tüketici Hakem Heyetine taşımadan çözülür zannetmiştim, ama Akbank o kadar duyarsız ve ilgisiz ki, hiç umudum kalmadı. Kısacası Akbank paramın üstüne yattı.

Suphi 210 Okunma

Cevaplar

  • Suphi 25 Nisan 2014

    Akbank her zaman yaptığı gibi otomatik mesaj gönderip sizle hemen ilgileniyoruz dedi ama yine ne arayan var ne soran. Olumlu veya olumsuz bir haber yok.

  • Akbank Temsilcisi21 Nisan 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön